Harmonie Solární čakry - 3. čakra

Darujte harmonii 3. čakry - sebejistota, spokojenost, úspěch a štěstí

Skladem
Kód: 1153
697 Kč

Tento jedinečný dárkový balíček pro milovníky jogy a meditací provoní prostor krásnou vůní, potěší chuťové pohárky speciální edicí Chocolate Therapy By Tatiana a sedm polodrahokamů v barvách všech čaker zharmonizují energii čaker, těla i mysli.

Tímto dárkovým balíčkem můžete věnovat posílení 3. čakry solar plexu, kterou reprezentuje spokojenost, důvěra a motivace.

Třetí čakra je více zaměřena dovnitř, k našim vztahům se sebou samými. Představuje naši schopnost sebevědomí a ovládání vlastního života, uvědomění si vlastní hodnoty a sebepřijetí. Ovlivňuje naše projevy směrem ke světu. Žlutá barva této čakry je paprskem slunečního svitu, solární plexus je slunečním centrem bytosti. Sluneční svit zlepšuje náladu, lidé jsou vřelejší, šťastnější, veselejší. Souvisí také s intelektem, dává naději a pomáhá lidem nalézt smysl jejich života. 

 

Vibrace přírodních minerálů mají schopnost sladit se s vibracemi lidských čaker a harmonizovat je. Díky klíčence s přívěskem, bude mít obdarovaný  všech sedm druhů polodrahokamů stále u sebe. Kamínky o velikosti cca 1 cm až 1,4 cm jsou laděny barevně tak, aby harmonizovaly všechny hlavní čakry v těle - červeno - hnědý jaspis, oranžový karneol, žlutý citrín, zelený avanturín, modrý iolit, modro bílý lapis lazuli a fialový ametyst.

 

Dárkový balíček obsahuje:

Čokoládové dražé- Chocolate Therapy By Tatiana - 3. čakra Nálada dražé  - Mandle v hořké čokoládě a kakau od spol. Pražská čokoláda s.r.o. 

Čakrová klíčenka s přívěskem - červeno - hnědý jaspis, oranžový karneol, žlutý citrín, zelený avanturín, modrý iolit, modro bílý lapis lazuli a fialový ametyst 

Přírodní svíčka z palmového vosku - vůně grepu a kiwi, 140g, ručně odlévaná. Přírodní  palmový vosk je bez jakýchkoliv chemických přísad, neobsahuje petrolej, ani žádné jiné ropné deriváty, jak je tomu u klasických parafínových svíček. 

Vonné tyčinky Ajurvéda Chakra Masala – čakra- ručně vyráběné indické vonné tyčinky s květinovou vůní obsahují směs kvalitních přírodních bylin, pryskyřic, olejů a medu / bez bambusové štěpiny.

 

Vyberte to pravé přání!

Originální tištěná přáníčka ke konkrétním událostem nebo situacím.

Pokud chcete připojit raději osobní zprávu, můžete si z naší nabídky vybrat prázdné přáníčko.

V případě, že posíláte dárek přímo na adresu obdarovaného, napište svůj text do poznámky.

Přání vytvoříme a pošleme spolu s dárkem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: