Poo-Pourri Before You Go Tropical Hibiscus

Stačí jen pár stříknutí PŘED a žádný zápach PO! 

Skladem
Kód: 746
259 Kč
Kategorie: Doplňky

Osvěžovač vzduchu POO-POURRI je určený pro použití na toaletě. Obsahuje přírodní esenciální oleje, které eliminují nepříjemný zápach. Olejová konzistence vytvoří na hladině ochranný film, který nepropustí pachy z toaletní mísy. Osvěžovač ve spreji voní příjemnou vůní tropického ibišku a citrusů.

POO-POURRI je magický toaletní sprej, který trhá v Americe prodejní rekordy a dokazuje, že tento problém se týká opravdu všech. Aplikuje se zásadně PŘED a rovnou do epicentra zápachu – záchodové mísy. Před vykonáním potřeby stříknete třikrát do vodní hladiny, na které se utvoří ochranný film. Ten potom eliminuje veškeré zápachy a nedovolí jim vystoupit z mísy ven. Za zhlédnutí stojí instruktážní video, které už získalo mnoho ocenění a při jeho sledování se budete skvěle bavit.

Sprej obsahuje směs čistých esenciálních olejů, které jsou známé pro své intenzivní vonné účinky. Nejde tedy o chemický sprej, který se jen pokouší maskovat pachy. A protože je to opravdový profík, neobsahuje ftaláty, aerosoly ani ropné destiláty, které by zahlcovaly náš organismus nebo odpadní systém. Jedno balení POO-POURRI vydrží až na 200 použití. 

BEZ Ftalátů, Aerosolu, Formaldehydu, Ropných destilátů, Ethanolu, Benzenu

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: