Přírodní mýdlo Babiččina zahrádka

Designové ručně vyrobené mýdlo pro suchou pokožku. Tradiční vůně nádherné geránie a měsíčku jako za časů našich babiček.

Skladem
Kód: 850
189 Kč
Kategorie: Kosmetika

Geránium je typ muškátu, který patří spolu s měsíčkem k nejtradičnějším květinkám našich zahrádek. Dodávájí mýdlu Babiččina zahrádka nádhernou až opojnou vůni a jsou známé i jejich pozitivní působení na psychickou pohodu. Především ale vynikají svými zklidňujícími účinkyna pokožku. 

Mýdlo obsahuje vysoký podíl pečlivě namíchaných rostlinných olejů té nejvyšší kvality včetně sezamového oleje lisovaného za studena, který je proslulý mimo jiné i svým antioxidačním působením. Všechny použité oleje jsou vhodné pro suchou a choulostivou pokožku.

Hmotnost: 90 ± 5 g

Od roku 2014 pro nás tvoříAlmara Soap přírodní a ručně vyráběná mýdla. To vše za použití tradičních metod za studena - čili smícháním zásady (dříve potaše vyrobené z dřevěného popela, v moderní době louhu) s olejovou směsí spolu s dalšími přísadami a následným ztuhnutím ve formě - je tradiční produkt, který lidé používají už od nepaměti. Takové mýdlo obsahuje přirozeně vzniklý glycerin a také nezmýdlitelné oleje, které spolu s přidanými ingrediencemi pečují při mytí o pokožku a na rozdíl od komerčních, levných a glycerinových mýdel ji nevysušují.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: