Sada Invisibobble Sparks Flying Trio

Úžasná sada funkčních a zářivých gumiček, které nikdy nelámou vlasy.

Skladem
Kód: 854
404 Kč
Kategorie: Doplňky

Tato nádherná dárková sada vyzařuje vibrace „oslňte mě“. Ideální dárek pro někoho vyjímečného, kdo miluje vlasové doplňky. Elegantní design s perleťovými a metalickými efekty je prostě unikátní.

Sada obsahuje:

invisibobble® ORIGINAL: nejprodávanější vlasová gumička na světě s patentovanou spirálovou technologií.
invisibobble® WAVER: vysoce pohodlná sponka do vlasů, která udrží vlasy na svém místě.
invisibobble® SPRUNCHI: vlasová gumička invisibobble® ORIGINAL potažená jemnou třpitivou látkou.

 

Gumičky invisibobble jsou vyrobeny z antialergického materiálu, tudíž jsou vhodné opravdu pro každého. Ty nejgeniálnější objevy velice často spočívají v absolutní jednoduchosti. Praktické gumičky invisibobble vás zaujmou natolik, že se už nebudete chtít k běžným gumičkám nikdy vrátit.  

Gumička invisibobble navíc dokáže culík udržet po celý den na svém místě, zamezuje jeho sklouzávání a nezanechává na vlasech žádný otlak.

Německá značka invisibobble způsobila absolutní revoluci v dosavadním způsobu spínání vlasů. Převratným produktem této firmy, který si za velice krátkou dobu oblíbil celý svět, je unikátní spirálovitá gumička z plastu připomínající kousek telefonní šňůry. Tento unikátní tvar gumičky invisibobble jednou provždy vyřešil ženám problém se špatně držícím culíkem, který příliš stahuje vlasy, tahá za ně a způsobuje bolesti hlavy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: