Sójová svíčka ve skle - Květ Bavlny

Kvalitní svíčka ze sójového vosku s čistou vůní bavlny

Skladem
Kód: 1111
136 Kč
Kategorie: Dárkové balíčky na míru
Svíčka:

Tato svíčka provoní domov sofistikovanou vůní čisté bavlny.  Její jemná vůně vnese do interiéru svěžest a pocit čistoty.

Doba hoření až 17h
Hmotnost Netto: 66g

 

Česká firma Aromka byla založena již v roce 1989 . Specializuje se především na výrobu ručně odlévaných aromatických svíček z přírodního materiálu. 

Přírodní vosk je bez jakýchkoliv chemických přísad, neobsahuje ani petrolej, ani žádné jiné ropné deriváty, jak je tomu u klasických parafínových svíček. A co víc? Svíčky vyrobené z tohoto přírodního vosku nekouří. Odlévají se ručně do forem a při důkladném dodržení technologického postupu se na svíčkách vytváří zvláštní krystalické obrazce, které se různí v závislosti na typu použitého vosku. 


Skladujte na temném místě při teplotě do 20 stupňů.
Pro nejlepší efekt a úplné vyhoření svíčky nechte vždy voskové jezírko rozpustit po celém povrchu.
Po zapálení nenechávejte bez dozoru.
Umístěte na nehořlavou podložku.
Zamezte kontaktu s hořlavým materiálem.
Uchovávejte mimo dosah dětí a zvířat.
Pozor, nádoba je po zapálení horká!

Pro delší dobu hoření – vždy před zapálením – je dobré zastřihnout knot na délku 5 mm. Může se stát, že se na něm vytvoří černá bambulka. V takovém případě plamen raději sfoukněte, knot opět zastřihněte a poté můžete pokračovat v opětovném pálení svíčky.

Nenechávejte svíčku zcela vyhořet. Pokud má svíčka už jen 1 – 2 cm, plamen sfoukněte a svíčku zahoďte. Předejdete tím možnému poškození skleničky nebo podtácku.

Doporučujeme pálit svíčku nejdéle 5 hodit v kuse. Aby se vám podařilo svíčku vypálit co nevíce rovnoměrně do všech stran, nechte vosk rozpustit až k okraji. Svíčka se roztaví do tekutého stavu a vytvoří „jezírko“. Tím je i vůně intenzivnější.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: