Doprava a platba

DOPRAVA 

Pro doručení vašeho balíčků můžete využít služeb přepravců Zásilkovna nebo  DPD. O váš balíček se dobře postarají, ať už na jeho cestě k vám či k přímo obdarovanému. 

Story BOX expeduje objednávky nejpozději do 2. pracovního dne od připsání platby na účet.

1/ Zásilkovna

Váš balíček si můžete vyzvednout na vaší  nejbližší Zásilkovně.  Mají přes 3868 poboček po celé České republice. Platit na výdejním místě Zásilkovny lze převážně hotově, platební kartou dle možností výdejny.

    • Vámi vybrané výdejní místo Zásilkovny: 89 Kč
    • Doručení na adresu při platbě předem: 119 Kč
    • Platba na dobírku: + 29 Kč

Zásilkovna nabízí sledování vašeho balíčku na své webové stránce zde: https://www.zasilkovna.cz/vyhledavani

Mapa výdejních míst Zásilkovny

Maximální hmotnost balíčku poslaného přes Zásilkovnu je 5 kg. Maximální součet rozměrů všech tří stran zásilky je 120 cm (tomu odpovídá například zásilka s rozměry 50 × 40 × 30 cm), přičemž maximální rozměr jedné strany zásilky je 70 cm. Pokud zjistíme, že váha nebo rozměr zásilky převyšuje možnosti Zásilkovny, zavoláme Vám a domluvíme se s Vámi na jiném způsobu dopravy. 

V případě dotazů neváhejte a dejte nám vědět na náš email: darek@storybox.cz. Spolu vše vyřešíme.

Svou zásilku můžete sledovat pomocí webové aplikace. O stavu doručování Vás budou informovat SMS.

3/ Osobní odběr v Neratovicích

Zdarma si můžete vyzvednout svůj balíček v našem smluvním obchodě v Neratovicích - PAMAR safety Kostelecká 265, pracovní dny pondělí až čtvrtek mezi 9. a 18. hodinou, pátek mezi  9. až 16 hodinou nebo v sobotu  mezi 9. až 12 hodinou. O čase vyzvednutí vás budeme informovat emailem, zpravidla hned následující den od připsání platby na účet. Lze uplatnit jenom při platbě předem - převodem nebo kartou.  

POZOR! V době nouzového stavu je výdejný den středa nebo dle předchozí domluvy. 

4/ Doručení na Slovensko přes Zásilkovnu

Váš balíček můžete poslat  také na Slovensko do nejbližší výdejního místa Zásilkovny.  Mají přes 1085 poboček po celé Slovenské republice. 

  • Vámi vybrané výdejní místo Zásilkovny: 119 Kč
  • Doručení na adresu při platbě předem: 159 Kč

Zásilkovna nabízí sledování vašeho balíčku na své webové stránce zde: https://www.zasilkovna.cz/vyhledavani

Mapa výdejních míst Zásilkovny SK

Maximální hmotnost balíčku poslaného přes Zásilkovnu na Slovensko je 5 kg. Maximální součet rozměrů všech tří stran zásilky je 120 cm (tomu odpovídá například zásilka s rozměry 50 × 40 × 30 cm), přičemž maximální rozměr jedné strany zásilky je 70 cm. Pokud zjistíme, že váha nebo rozměr zásilky převyšuje možnosti Zásilkovny, zavoláme Vám a domluvíme se s Vámi na jiném způsobu dopravy. 

V případě dotazů neváhejte a dejte nám vědět na náš email: darek@storybox.cz. Spolu vše vyřešíme.

 

PLATBA 

Pro zaplacení vašeho balíčku si můžete vybrat ze tří možností platby tu, která vám nejvíc vyhovuje:

1/ Bankovním převodem

Váš balíček odesíláme ihned po obdržení platby na náš účet, doporučujeme proto převod uskutečnit ihned po objednání dárků, abychom vám je mohli co nejdříve odeslat. Bankovní účet StoryBOX je vedený u Fio banky a.s. 2201881085/2010. Variabilní symbol je vždy vaše číslo objednávky. 

2/ On-line platební kartou (3D Secure)

Svou objednávku můžete zaplatit kartou online. Při dokončení objednávky budete přesměrováni na platební bránu. Pokud by online platba selhala, můžete si vybrat jinou možnost platby nebo zkusit zaplatit znovu.

3/ Dobírkou

Vaši objednávku můžete zaplatit až při doručení. Poštovné je v takovém případě navýšeno o poplatek za dobírku. Dobírku lze uhradit hotově nebo platební kartou dle zvoleného přepravce nebo výdejního místa.  

 

Máte další otázky k dopravě či platbě? Nebo vás zajímá něco jiného? Podívejte se na často kladené otázky.