Náš příběh

Už od malička jsem se nemohla dočkat, až budu moct někoho obdarovat. Věděla jsem, že dárky jsou drobným gestem, které dělá zázraky.   

Náš příběh StoryBOX se začal psát v roce 2020. Tento rok byl pro mnohé z nás náročný - rok plný převratných změn, zmatku a nových výzev, na které nikdo nebyl připraven. Změny zasáhly do životů téměř všech lidí na planetě, nás nevyjímaje. 

 

A tak se zrodil StoryBOX, místo, kde každý dárek má svůj příběh.

 

Kvůli sociálnímu distancu jsme se nemohli potkávat se svými blízkými, rodinou, kamarády. V této době jsme cítili, že je o to důležitější dát svým blízkým najevo, jak moc nám na nich záleží. Vyjádřit jim svou podporu. Vzhledem k těmto omezením, jsme se zaměřili na vytváření unikátních dárků, které mohou být poslány přímo až ke dveřím obdarovaného.

 

Náš příběh StoryBOX pokračuje i nadále, a od té doby, co jsme začali v roce 2020, jsme prošli mnoha výzvami a radostnými okamžiky. Život nám ukázal, jak moc jsou důležité lidská spojení a vyjádření lásky ke svým blízkým, a to nejen ve chvílích radosti.

 

Neustále rozšiřujeme sortiment StoryBOXu o nové designy a kreativní možnosti personalizace. Jsme hrdí, že můžeme přispět k propojení lidí a zprostředkovat emoce prostřednictvím našich originálních dárků. 

Mnoho výrobků v naší nabídce jsou autorské originály - moje vlastní tvorba. Každý kousek nese část mé vášně, uměleckého výrazu a osobního příběhu, který s radostí sdílím s vámi prostřednictvím každé dárkové krabičky. Děkuji za vaši podporu a za to, že můžu sdílet s vámi část mého světa skrze StoryBOX.

 

Sledujte nás na sociálních sítích, abyste nezmeškali naše novinky a speciální nabídky.

 

Věříme, že každý dárek, který odešleme, nese s sebou nejen příběh, ale i radost a lásku. Děkujeme vám za vaši podporu a za to, že s námi píšete tento úžasný příběh StoryBOXu. 

Petra, zakladatelka  

 

petra_svobodova-7530

 

“ Petra na každé naše společné setkání přinese s sebou i nějakou drobnou pozornost. Domácí marmeládu, sirup z bylinek, vše hezky provázané mašlí. Jednou mi věnovala vlastnoručně ušitou kuchyňskou zástěru. Pokaždé, když si ji uvážu, vzpomenu si na ni. Dárky od Petry prostě mají duši” 

Zuzka, kouzelnice, která pomocí slov dodává dárkovým balíčkům StoryBOX tu správnou jiskru.