JAK ŘÍCT DÍKY STYLOVĚ

Znáte tu situaci: Někdo vám udělal laskavost a vy byste mu ji rádi oplatili. Většinou je odpověď stejná: “Ale prosím tě, maličkost. Nedělej si starosti. Nic nechci”. Ale vy i přesto chcete projevit svůj vděk a uznání.

 

Život přináší různé situace

Někdo vám pomohl v nesnázích? Kamarád, na kterého se vždy můžete spolehnout, vás opět zachránil?  Chcete na konci školního roku poděkovat učitelům za jejich trpělivost a vřelý přístup k vašim dětem? Někdy ani není konkrétní důvod. Jste prostě rádi, že takového člověka ve svém životě máte a chcete mu jen udělat radost. Určitě vás napadnou další a další důvody. 

Jak poděkovat jedinečně a stylově

Jedním ze způsobů je koupit milý dárek. Když ho dotyčný převezme, určitě bude mít radost. Ale pořád zůstane jen u hmotné věci. My jsme chtěli víc. To nás přivedlo k myšlence napsat k dárkovému balíčku příběh. Krátký, ale výstižný příběh, který vše řekne za nás. Příběh, který pohladí na duši a vykouzlí úsměv na tváři. Navodí tu správnou atmosféru. 

 

Dárky s příběhem můžete předat osobně nebo poslat prostřednictvím StoryBOX přímo na adresu. Záleží jen na vás. 

děkuji Website (1)

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení