Dárkový balíček NATURE

Pro milovníčky přírody #BIO #ZERO WASTE #NATURE

 

Skladem
Kód: 989
815 Kč

Nezapomenutelný dárek zejména pro ženy, které milují přírodu a proto chtějí nakupovat environmentálně ohleduplné výrobky.

Tento dárkový balíček dbá na životní prostředí. Každý výrobek v sobě nese odkaz snahy o minimalizaci odpadu a šetrné využívání zdrojů. 

Set dvou znovu použitelných bambusových brček a ovocných nebo zeleninových sáčků je šikovnou a v poslední době velmi vyhledávanou alternativou jednorázových plastových brček a plastových nákupních pytlíků. Sáčky jsou vyrobené z RPET materiálu a splňují hned dvě podmínky ZERO WASTE filozofie - jsou z recyklovaných plastů a opakovatelně použitelné. Lze je prát, jsou bez BPA a bezpečné pro potraviny. Svíčka Květ bavlny nejen krásně voní, ale sójový vosk je především netoxický a hoří mnohem čistěji než parafínový vosk, ze kterého se mohou uvolňovat karcinogeny - toluen a benzen. Přírodní ručně vyrobené mýdlo Babiččina zahrádka obsahuje vysoký podíl rostlinných olejů té nejvyšší kvality včetně sezamového oleje lisovaného za studena, který je proslulý mimo jiné i svým antioxidačním působením. Všechny použité oleje jsou vhodné pro suchou a choulostivou pokožku. Fluidum Té je tekutý bylinkový extrakt v biokvalitě. Je vyroben inovativní metodou bez použití varu, dlouhé macerace, jakékoliv chemie nebo alkoholu.

Tento úžasný dárkový balíček se hodí ke každé události: narozeniny, svátek, návštěva nebo jen tak. 

 

Dárkový balíček obsahuje:  

Sójová svíčka ve skle Květ bavlny - Aromka

Bambusové brčka 2 ks s  čistícím kartáčkem v pouzdře z bavlny

Set 3 RPET prodyšných sáčků na ovoce a zeleninu, které se dají pohodlně sbalit na každý nákup

Přírodní mýdlo Babiččina zahrádka - Almara Soap

Přírodní bavlněná nákupní taška

 

Vyberte to pravé přání! 

Originální tištěná přáníčka ke konkrétním událostem nebo situacím.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: